سرور MTA هلیکس گیم

سرور mta

بازی mta یا همان Multi Theft Auto یک سبک بازی است که به روی GTA:SA نصب می‎‎دهد و کاملا اختصاصی و open source  است تا هر چیزی که دوست دارید در بازی ایجاد کنید و اگر توانایی نوشتن و ادیت فایل های زبان lua داشته باشید میتوانید هر چیزی که دوست دارید در سرور mta خود داشته باشید.

تقریبا میتوان گفتن این پچ از بازی بین GTA:SA و GTA V است زیرا محیطی با گرافیک بالاتر از  بازی جی تی ای 5 و دسترسی بیشتر در ادیت سرور به شما میدهد.

سرور MTA یکی از جذاب ترین سرور های بازی میتواند باشد اما در صورتی که سرور دارای گیم مود خوب , کیفیت بالا و هزاران ویژگی دیگر باشد شما میتوانید تعداد بالایی پلیر برای سرور خود داشته باشید و حتی کسب در آمد کنید

سرور MTA

انواع سرور MTA و ویژگی هایی برای سرور خوب

انواع مد ها و امکانات قابل راه اندازی در سرور MTA 

گزینه های Deathmatch ، roleplay و game race در دسترس هستند. برخی از عناصر گیم پلی شامل ایست های بازرسی ، نقاط تخم ریزی ، قدرت یابی ، سلاح و اشیا various مختلف از سطح شیب دار تا بشکه های منفجره است.

بسیاری از سرورهای آنلاین دارای حالت های بازی سفارشی هستند که از موتور اسکریپت نویسی ارائه شده با Multi Theft Auto استفاده می کنند. به عنوان مثال چند حالت بازی در MTA: SA مانند Freeroam ، جایی که بازیکنان می توانند در San Andreas در سراسر نقشه به صورت رایگان پرسه بزنند ، یا حالت های بازی رقابتی مانند Race ، Destruction / Demolition Derby ، Team Deathmatch و Fallout ، جایی که بازیکنان شخصیت های خود را تخم ریزی می کنند در هوا ، روی سکویی از صفحات شیشه ای ، که پس از نشان دادن آن ، ناگهان سقوط می کند ، جایی که بازیکنان باید از یک قطعه در حال سقوط به یک قطعه سالم دست پیدا کنند و آخرین بازیکن زنده مانده برنده شود.

اصل Fallout مانند Hay است ، جایی که بازیکنان باید ابتدا صعود کنند و بالای یک انبار کاه باشند.

ویژگی یک سرور MTA خوب

  • سرور MTA به طور کامل در گیم مد سرور خلاصه میشود یعنی هر چه گیم مود حرفه ای تر و جذاب تری داشته باشید موفق تر هستید.
  • سرور باید منابع کافی داشته باشد تا در صورت زیاد شدن امکانات یا پلیر لگ به روی سرور ایجاد نشود.
  • یکی از مهم ترین رکن ها آنتی دیداس بودن سرور است تا به سرور هیچ گونه اتک DDos وارد نشود.
  • پشتیبانی و کانفیگر حرفه باید باشد تا هر چیزی که به ذهن شما میرسد برایتان پایده سازی کند.
  • تیم مدیریت سرور باید یک تیم منسجم و کامل باشد و به دور از هرگونه پارتی بازی باشد 🙂
  • دسترسی راحت به فایل های سرور باید ایجاد شود زیرا ممکن است گیم مود های سرور سنگین باشد پس باید دانلود فایل ها برای همه راحت باشد.

گارانتی هزینه پرداخت شده

هلیکس، هزینه ای که بابت هر سرور پرداخت می کنید را تضمین می کند و در صورت عدم رفع مشکل و نارضایتی از سرور خریداری شده، سرویس تعویض و یا هزینه بازگشت داده خواهد شد .

تضمین کیفیت پشتیبانی

پشتیبانی هلیکس به گونه ای است که در تمامی مشکلات مربوط به سرور به شما کمک خواهد کرد و در دسترس شما خواهد بود ، از طریق تیکتینگ میتوانید سریع ترین نوع پشتیبانی ما را تجربه کنید .

ارسال درخواست سرور