hweliix png
سرور کانتر

سرور کانتر سورس

این نسخه از بازی کانتر، که به اسم Counter Strike Source v.34 شناخته میشود، مبتنی بر هسته ی آخرین ورژن ارائه شده از طرف کمپانی Valve ارائه شده.

بازی Counter Strike Source که یکی از بهترین نسخه ها از سری بازی های کانتر استرایک میباشد، هم به صورت تک نفره (با بازیکنان کامپیوتری)، هم به صورت گروهی تحت شبکه Workgroup و هم به صورت گروهی در سرور های آنلاین قابل انجام است.‬

این بازی به صورت آنلاین در گیم نتها و حتی در خانه‌ها طرفداران بسیاری دارد و چندین سال است که مسابقات جهانی این بازی در کشورهای مختلف برگزار می‌شود ولی متاسفانه در کشور ایران به دلیل مشکلات زیاد این مسابقات به صورت اینترنتی و به روی سرورهای آنلاین برگزار میشود.

خرید سرور کانتر

فایروال اختصاصی

تمامی سرور کانتر سورس مجموعه ما دارای آنتی دیداس سخت افزاری و نرم افزاری اختصاصی است و هیچ نوع اتک و مشکلاتی از این نظیر برای سرور شما ایجاد نمیشود.

گیم مود حرفه ای

سرور کانتر استریک سورس به صورت اختصاصی توسط تیم فنی مجرب ما کانفیگ و تنظیم شده است به صورتی که تمام گیم مود به صورت اختصاصی نوشته شده و هیچ‌گونه ایرادی در سرور ها وجود ندارد.

پشتیبانی فنی ویژه

به منظور بالا بردن سطح کیفی سرور کانتر source در مجموعه هلیکس گیم تمامی سرورها به صورت 24 ساعته مانیتور میشود و در کمتر از 24 ساعت مشکلات مشتریان برطرف میشود.

ارسال درخواست مشاوره

چرا و چگونه کانتر سورس بازی کنیم ؟!

چگونه کانتر استرایک بازی کنم؟

برای بازی کردن کانتر استرایک کافیست برنامه بازی مربوطه را دانلود کنید سپس نصب کنید، پس از نصب بر روی فایل اجرایی بازی روی دسکتاپ کلیک کنید و وارد بازی شوید.

چگونه کانتر استرایک را آنلاین بازی کنم؟

برای اینکه به صورت آنلاین با بازیکنان داخل ایران بازی کنید میبایست پس از وارد شدن به بازی در قسمت “Find Servers” بر روی تب “Favorites” رفته با کلیک بر روی “Add Server” سرورهای ما را که در قسمت وضعیت سرورها میباشد اضافه کنید سپس با وارد شدن به سرور با دیگر بازیکنان بازی کنید.

تفاوت نسخه های کانتر استرایک در چیست؟

از لحاظ سبک بازی تفاوتی در آن نیست، تنها تفاوت ان در گرافیک بازی و اسلحه ها می باشد، در نسخه های جدید بازی سعی شده باگ های نسخه های قدیمی توسط گسترش دهنده ها رفع گردد لذا استفاده از نسخه اخر پیشنهاد میگردد ولی سرور بازی Css تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت بازی بازیکنان دارد.

عوامل خوبی یک سرور کانتر سورس چیست

امکانات ویژه بازی کانتر سورس

  i‎‫امکان بازی کردن به صورت آنلاین به همراه دوستان
 • برگزاری مسابقات متنوع اعم از فان، تورنومنت و …‬‎
 • امکان بازی کردن شبکه ای به صورت (lan)
 • امکان بازی کردن به صورت آفلاین به همراه بات ها‬‎
 • امکان برقراری ارتباط صوتی در سرور کانتر سورس
 • امکان شخصی سازی امکانات سرور کانتر سورس
 • فروش سرور به مشتریانتان با نام و مشخصات خودتان

امکانات یک سرور کانتر سورس خوب چه چیزی است ؟!

 • آنتی چیت قوی در مقابل هرگونه چیت و هک
 • قابلیت ضد حملات وویس ، تیوی ، اسپم ، تایم اوت ، فیک پلیر ، بافر و…
 • دارای پچ امنیتی قوی باشد
 • قابلیت نمایش در لیست Internet بازی کانتر سورس
 • منو ادمینی حرفه ای همراه با امکانات زیاد
 • فست دانلود برای دانلود سریع فایل های سرور
 • گیم مود اختصاصی و بدون باگ

گارانتی هزینه پرداخت شده

هلیکس، هزینه ای که بابت هر سرور پرداخت می کنید را تضمین می کند و در صورت عدم رفع مشکل و نارضایتی از سرور خریداری شده، سرویس تعویض و یا هزینه بازگشت داده خواهد شد .

تضمین کیفیت پشتیبانی

پشتیبانی هلیکس به گونه ای است که در تمامی مشکلات مربوط به سرور به شما کمک خواهد کرد و در دسترس شما خواهد بود ، از طریق تیکتینگ میتوانید سریع ترین نوع پشتیبانی ما را تجربه کنید .

درباره هلیکس گیم

‫مجموعه هلیکس گیم از سال 1398 در زمینه های خدمات وب , خدمات گرافیک , خدمات تیم اسپیک , سرورهای مجازی و سرورهای گیم از جمله: کانتراسترایک , سمپ , ماینکرافت و … شروع به فعالیت نموده و تا امروز به صورت منظم , سرویس ها و خدمات خود را به کاربران ارائه می نماید.

اعتماد به ما

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.