hweliix png
سرور کانتر

سرور کانتر گلوبال CSGO

کمتر کسی است که اسم بازی کانتر استریک Counter Strike را نشنیده باشد.بازی پرطرفداری که سالیان است به اصلی ترین بازی آنلاین جهان شناخته شده است.حالا پس از مدتها ما شاهد انتشار نسخه جدید این بازی با عنوان بازی Counter Strike Global Offencive هستیم که به جنگ بازی های کامپیوتری پیوسته است.

این نسخه تفاوت های گرافیکی زیادی نسبت به ورژن گذشته خود کرده و به خوبی میتواند تمامی طرفداران ورژن قبلی خود را راضی کند. کلیت بازی کانتر گلوبال برای تمام بازیکنان آشنا خواهد بود.

دو گروه تروریست و ضد تروریست در بازی حضور دارند که باید با یکدیگر مبارزه کنند. گروه تروریست ها می توانند در مکان های مشخصی بمب گذاری کنند و گروه ضد تروریست هم باید بمب را خنثی کنند.هر گروه اگر در کارشان موفق شوند، پول بدست می آورند و به وسیله آن می توانند برای خود سلاح و مهمات خریداری کنند.

خرید سرور کانتر استریک گلوبال

فایروال اختصاصی

تمامی سرور کانتر سورس مجموعه ما دارای آنتی دیداس سخت افزاری و نرم افزاری اختصاصی است و هیچ نوع اتک و مشکلاتی از این نظیر برای سرور شما ایجاد نمیشود.

گیم مود حرفه ای

سرور کانتر استریک سورس به صورت اختصاصی توسط تیم فنی مجرب ما کانفیگ و تنظیم شده است به صورتی که تمام گیم مود به صورت اختصاصی نوشته شده و هیچ‌گونه ایرادی در سرور ها وجود ندارد.

پشتیبانی فنی ویژه

به منظور بالا بردن سطح کیفی سرور کانتر source در مجموعه هلیکس گیم تمامی سرورها به صورت 24 ساعته مانیتور میشود و در کمتر از 24 ساعت مشکلات مشتریان برطرف میشود.

ارسال درخواست مشاوره

یک سرور خوب CSGO چه چیزهایی دارد ؟!

یک سرور خوب و با کیفیت CSGO باید ویژگی هایی داشته باشد که ما به مواردی اشاره میکنیم : 

  • تحت استیم (STEAM) با لایسنس قانونی باشد.
  • آنتی چیت استیم (VAC) به روی سرور کانتر گلوبال باشد.
  • دارای آخرین نسخه SourceMod و SourceMetamod باشد.
  • قابلیت Fast Download به روی سرور باشد.
  • قابلیت نمایش در لیست Internet بازی را دارا باشد.
  • دارای فایروال ویژه سخت افزاری و نرم افزاری باشد.
  • دارای پلاگین های امنیتی ، رفع باگ و فان باشد.
  • گیم مود بازی کامل و بدون باگ باشد و امکان شخصی سازی باشد.
  • امکان نصب پلاگین های ws , !knife , !glove , !mk! و lvl! 

انواع سرور کانتر گلوبال و ویژگی ها

سرور کانتر گلوبال Match

سرور Match یا مسابقه ای Counter Strike Global Offensives یا کانتر استریک گلوبال آفنسیو، مانند سرور Public است با این تفاوت که کانفیگ سرور شبیه مسابقات جهانی می باشد. هر سال مسابقات جهانی CSGO در کشور های مختلف برگزار می شود و در ایران نیز چند سال اخیر به یکی از مسابقات محبوب ورزش های الکترونیکی تبدیل شده است. هر ساله مسابقات CSGO در برج میلاد برگذار می شود. سرور ها بصورتی کانفیگ شده اند تا دقیقا محیطی مانند مسابقات داشته باشند و همچنین بتوان آن را مدیریت کرد.

سرور کانتر گلوبال Awp/Aim

سرور AWP/AIM یا اسنایپ و ایم Counter Strike Global Offensives یا کانتر استریک گلوبال آفنسیو، یک مد فان کننده است.این سرور دارای دو مد اسنایپ و ایم می باشد در مد اسنایپ فقط از AWP یا SSG و در مد AIM از M4 یا Ak47 یا Deagleو … می توانید استفاده کنید. پلاگین های فان مانند چتر، نو اسکوپ، آنلی هد شات، اسکین و غیره قابل نصب می باشند. بهترین کانفیگ را برای شما آماده کرده ایم. هم اکنون می توانید سرور خود را سفارش دهید و از کیفیت و پشتیبانی سرور لذت ببرید.

سرور کانتر گلوبال PaintBall

سرور PaintBall یا پینت بال Counter Strike Global Offensives یا کانتر استریک گلوبال آفنسیو، یک مد فان و سرگرم کننده است.این سرور دارای مپ های مخصوص پینت بال می باشد در مد پینت بال شوتینگ و گیم پلی بازی شبیه به واقعیت طراحی شده تا پلییر یک بازی واقعی را تجربه کند. پلاگین های فان مانند رنک، اسکین و غیره قابل نصب می باشند. بهترین کانفیگ را برای شما آماده کرده ایم. هم اکنون می توانید سرور خود را سفارش دهید و از کیفیت و پشتیبانی سرور لذت ببرید.

گارانتی هزینه پرداخت شده

هلیکس، هزینه ای که بابت هر سرور پرداخت می کنید را تضمین می کند و در صورت عدم رفع مشکل و نارضایتی از سرور خریداری شده، سرویس تعویض و یا هزینه بازگشت داده خواهد شد .

تضمین کیفیت پشتیبانی

پشتیبانی هلیکس به گونه ای است که در تمامی مشکلات مربوط به سرور به شما کمک خواهد کرد و در دسترس شما خواهد بود ، از طریق تیکتینگ میتوانید سریع ترین نوع پشتیبانی ما را تجربه کنید .

درباره هلیکس گیم

‫مجموعه هلیکس گیم از سال 1398 در زمینه های خدمات وب , خدمات گرافیک , خدمات تیم اسپیک , سرورهای مجازی و سرورهای گیم از جمله: کانتراسترایک , سمپ , ماینکرافت و … شروع به فعالیت نموده و تا امروز به صورت منظم , سرویس ها و خدمات خود را به کاربران ارائه می نماید.

اعتماد به ما

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.