هلیکس گیم

داستان ما در هلیکس گیم …

ما در تیم هلیکس گیم از فروردین ماه سال 1398 شروع به فعالیت کردیم و در زمینه سرور تیم اسپیک اولین خدمات خود را ارائه کردیم، در ادامه به گسترش کار در زمینه های سرورهای گیم(بازی) مختلف مثل سمپ و کانتراستریک و … , خدمات سرور مجازی گیمینگ (vps), خدمات طراحی وب و هاستینگ نیز وارد شدیم و اکنون مفتخریم که میزبان 50000+ نفر در روز می‌باشیم. رضایت شما عزیزان امروز ما را به برترین ارائه دهندگان خدمات گیم هاستینگ در کشور تبدیل کرده.

در این مدت ما به کمک شما عزیزان و تیم فنی زبده خود توانسته ایم در صنعت گیم سرور کشور نوآوری هایی در بخش خدمات جدید، امکانات جانبی ویژه و ارائه سرورهای بازی هایی که در کشور برای اولین بار توسط ما میزبانی میشود رضایت تمامی کاربران را جلب کنیم. تیم پشتیبانی ما با اقتدار قوی ترین تیم فنی در حوزه گیم در کشور می‌باشد که درخواست تمام کاربران عزیزمان را در کمتر از 2 ساعت پاسخ میدهیم.

تمامی سرویس های ما در هلیکس گیم به روی سخت افزارهای اختصاصی مجموعه خودمان راه اندازی می‌شود و از لحاظ امنیت اطلاعات و تهیه نسخه پشتیبان ضمانت کامل به شما داده می‌شود و برنامه تیم ماست که در ادامه مسیر و آینده نزدیک اقدام به ارائه سرور گیم در تمامی لوکیشن های برترین اروپا و آسیا به کاربران عزیز داشته باشیم.

هلیکس گیم با نام شرکت ابر امن گیتی با شماره ثبت 623007 به عنوان شرکت با مسئولیت محدود ثبت شده است که تمامی فعالیت های این مجموعه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

چرا به ما اعتماد کنید

تیم ما به شما تضمین کامل از بابت کیفیت سرویس های خود را میدهد و شما می‌توانید در صورت وجود هرگونه مشکل درخواست عدوت هزینه سرویس خود را برای ما ارسال کنید تا هزینه سرویس شما به صورت کامل بازگشت داده شود. 

مجوزهای فعالیت ما