سرور ماینکرفت

سرور ماینکرافت

ماینکرافت ، بازی که خلاقیت در آن حرف اول را می زند. یک بازی بسیار مهیج و سرگرم کننده با حجم بسیار کم. در این بازی با پیشرفت در بازی و جمع کردن منایع مختلف به ساخت و ساز در بازی اقدام می کنید.

سرور ماینکرافت بسیاری در اقصی نقاط جهان وجود دارند، توسط شرکت هایی با ملیت های گوناگون ایجاد می شوند، از سرور های کوچک 100 نفره گرفته تا سرور هایی با بیش از 62000 نفر ظرفیت، اما در این بین برخی سرور ها هستند که نسبت به بقیه متمایزند و جایگاه ویژه ای دارند.

ویژگی های بسیاری در کیفیت یک سرور ماینکرافت نقش دارند. میزان لگ و ظرفیت سرور از مهمترین ویژگی ها هستند. تنوع مود های بازی و مینی گیم ها، کنترل پنل بازیکنان و امکاناتی که در اختیار آن ها قرار داده می شود، امکان بازی بین پلتفرم ها و … نیز در میزان محبوبیت یک سرور نقش به سزایی دارند.

همزمان با اضافه شدن بخش Multiplayer به ماینکرافت، سرور های بسیاریی شروع به فعالیت کردند؛ برخی از آن ها به مرور زمان کیفیت و هواداران خود را از دست دادن و برخی دیگر با افزایش امکانات از دیگر سرور ها پیشی گرفتند.

خرید سرور ماینکرافت

خرید سرور ماینکرافت

-پلن 1پلن دوپلن سهپلن چهار
مودSurvivalSurvivalSurvivalSurvival
حداکثر تعداد پلیر10 بازیکن20 بازیکن35 بازیکن100 بازیکن
میزان منابع اختصاصی سرور4 گیگ رم - 2 هسته پردازنده6 گیگ رم - 3 هسته پردازنده8 گیگ رم - 4 هسته پردازنده16 گیگ رم - 6 هسته پردازنده
دامنه اختصاصی
آنتی دیداس سخت افزاری
آنتی لگ و آنتی چیت اختصاصی
آپتایم99.99%99.99%99.99%99.99%
امکانات رایگان آنتی اسپم
ابتیمایزر سرور
وردگارد
ورد ادیت
آنتی اسپم
ابتیمایزر سرور
وردگارد
ورد ادیت
آنتی اسپم
ابتیمایزر سرور
وردگارد
ورد ادیت
آنتی اسپم
ابتیمایزر سرور
وردگارد
ورد ادیت
قیمت / ماهانه260.000 تومان380.000 تومان480.000 تومان800.000 تومان
-برای خرید تماس بگیریدبرای خرید تماس بگیریدبرای خرید تماس بگیریدبرای خرید تماس بگیرید

امکان شخصی سازی سرور به صورت کامل برای شما وجود دارد

ویژگی داشتن سرور ماینکرافت شخصی

چرا با داشتن یک سرور ماینکرافت شخصی می‎توانید به امکانات و ویژگی های فراوانی برسید :

  • شما می‎توانید به هر صورتی که دوست دارید از خود در برابر همه چیز محافظت کنید ولی در سرورهای دیگر شما فقط باید با تلاش فراوان برای خود سلاح ساخته و به جنگ بروید و مراقب باشید به شما حمله نشود که گاهی با پایان بدی همراه است و باعث نا امیدی می‎شود.
  • شما میتوانید با دعوت دوستان خود سرور ماینکرافت خود را شلوغ کرده و یک اجتماع برای خود دست و پا کنید و چه بسا به سروری قوی تبدیل شوید.
  • سرور من , قانون من یعنی شما میتوانید هر قانونی که بخواهید برای سرور خود بگذارید و همه ملزوم به رعایت آن هستند و دیگر از قوانین سخت سرور های دیگر راحت می‎شوید.
  • از سرور ماینکرافت خود میتوانید کسب درآمد کنید و با فروش رنک های مختلف و امکانات داخل بازی پول در بیاورید.

یک سرور خوب ماینکرافت چگونه است و چه نیازهایی دارد ؟!

  • عامل اصلی کیفیت بالا سرور ماینکرافت سرور مجازی یا اختصاصی است که سرور به روی آن راه اندازی می‎شود.
  • منابع سرور میزبان باید کافی باشد.
  • سرور مجازی باید دارای آنتی دیداس باشد تا هیچ گونه اتکی به روی سرور وارد نشود.
  • کانفیگ امنیتی سرور باید کامل باشد تا سرور شما هک نشود.

تیم هلیکس تمامی سرور ها را به روی هارد های SSD میزبانی میکند که باعث سرعت بالای سرور میشود , سرور ها به روی سرور اختصاصی هلیکس میزبانی میشود و هیچ گونه اتک از نوع مختلف مثل دیداس , هک و … به روی سرور ارسال نمی شود.

گارانتی هزینه پرداخت شده

هلیکس، هزینه ای که بابت هر سرور پرداخت می کنید را تضمین می کند و در صورت عدم رفع مشکل و نارضایتی از سرور خریداری شده، سرویس تعویض و یا هزینه بازگشت داده خواهد شد .

تضمین کیفیت پشتیبانی

پشتیبانی هلیکس به گونه ای است که در تمامی مشکلات مربوط به سرور به شما کمک خواهد کرد و در دسترس شما خواهد بود ، از طریق تیکتینگ میتوانید سریع ترین نوع پشتیبانی ما را تجربه کنید .

ارسال درخواست