ویژگی یواست در یک بند

یواست سئو یکی از برترین پلاگین های سئو وردپرس می باشد که برای سیستم مدیریت محتوا می باشد.
این پلاگین مشاوره و سئو کار حرفه ایی برای تمامی افراد مبتدی و حرفه ایی می باشد که در روند سئوی سایت به شما بسیار کمک می کند.

نسخه پرمیوم یواست سئو به صورت پولی در سایت های مختلف به فروش میرسد ولی ما برای شما این پلاگین را به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم و بعد از هر آپدیت برای شما در همین صفحه قرار میگیرد.

یواست سئو به شما کمک میکند تا مطالب , صفحات , تگ ها و … خود را طبق آخرین الگوریتم های گوگل سئو کنید تا بهترین بازدهی و کیفیت را از سمت گوگل دریافت کنید و ترافیک سایت خود را بالا ببرید.

یواست سئو

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) می باشد که به صورت متن باز (Open Source) ارائه شده و یکی از قوی ترین ها در نوع خود می باشد.

در این سیستم با توجه به متن باز بودن , افزونه های زیادی ارائه شده که هر کدام دارای ویژگی خود می باشد اما yoast seo به طور کامل تمامی این پلاگین ها را در خود دارد و کارایی مشابه ایی دارد.

سئو در وبسایت ها مهم ترین عامل پیشرفت و رشد می باشد و در صورتی که سئوی خوب ارائه دهید می توانید جزو نتایج بالای گوگل باشید که این عامل نیاز به تخصص دارد و به نظر من بهترین پلاگین برای این امر یواست سئو پرمیوم می باشد.

برخی از ویژگی های Yoast Seo Premium

  • بهینه سازی و سئو مطالب و صفحات براساس کلمه کلیدی و مترادف کلمه کلیدی
  • استفاده از حداکثر 5 کلمه کلیدی
  • برسی جایگاه و توزیع کلمات کلیدی
  • ….

دانلود رایگان افزونه یواست سئو پرمیوم - Yoast SEO Premium

شما میتوانید این افزونه را به صورت کاملا رایگان دانلود کنید , تمامی آپدیت ها از همین صفحه ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید