ارزش کانفیگ های تیم اسپیک( مگا تی اس, گیمینگ ) :

سلام دوستان, همونطور که درجریان اتفاقات اقتصادی هستید خواستیم یک بکاپ تیم اسپیک در اختیارتون بدیم که بارها مشاهده شده بارزش 50,000 بفروش میرسید اما با ما بصورت کاملا رایگان دریافت کنید. این کانفیگ مرتبط با مجموعه ضعیف مگا تی اس ( گیمینگ ) هست ! این شرکت (مجموعه کوچک) با ارائه این کانفیگ بسیار ضعیف قصد فروش به چندین فرد ناآگاه داشته که تیم مجله گیمینگ هلیکس گیم این موضوع رو پیگیری کرده اند و تماماََ رایگان در اختیار شما قرار خواهند داد !

انواع بکاپ های تیم اسپیکی;

بکاپ و کانفیگ های تیم اسپیکی به چند دسته تقسیم میشوند معمولا در زمینه های گیمینگ و تی اس های پابلیک و البیته کانفیگ مگا یکی از ضعیف ترین کانفیگ های حال حاضر تیم اسپیک با محوریت گیمینگ – پابلیک میباشد که در روز های اخیر (1399/6/22) این تیم اسپیک کانفیگ خود را تغییر داده است ! البته جدید ترین کانفیگ این مجموعه ( مگا تی اس ) در روز های آینده در مجله قرار خواهد گرفت !
دانلود کانفیگ تیم اسپیک مگا تی اس گیمینگ رایگان
برای دانلود کانفیگ های بیشتر در لینک زیر کلیک کنید !

برای دانلود کانفیگ های تیم اسپیک استثنائی هلیکس گیم کلیک کنید !

کانفیگ های مجله هلیکس گیم: دوستان باید توجه کنید کانفیگ ها و بکاپ هایی که در مجله قرار میگیرد (بجز مگا ) ساخت تیم کانفیگری مجله بوده و آری از حتی کوچک ترین باگ ها و کاملا رایگان در اختیارتان قرار میگیرد اما بکاپ هایی که این مجموعه ( مگا ) ارائه میدهد با قیمت های سرسام آوری همچون 75.000 تومان و یا حتی برخی موارد با قیمت 110.000 تومان نیز مواجه شده ایم ! اما اخیراََ این مجموعه متوجه نشر این بکاپ در سایت مجله گیمینگ هلیکس گیم شده و قالب جدید برای خود آماده کرده است که در مطلب بعدی کانفیگ تیم اسپیک ما برای شما آماده کرده ایم !

طریقه ران اندازی سرور تیم اسپیک:

در مطالب قبلی و اولیه در رابطه با تیم اسپیک به این اصل پرداختیم که برای راه اندازی سرور تیم اسپیک نیاز به سرور مجازی و یا سرور آماده دارید که هلیکس گیم یکی از معتبر ترین مجموعه های فروش تیم اسپیک و سرور مجازی گیمینگ و . . . میباشد. (برای خرید سرور تیم اسپیک ارزان کلیک کنید ! !) برای خرید سرور مجازی گیمینگ کلیک کنید ! و اما از هدف اصلیمون که بکاپ  mega هست دور نشیم,
قابلیت های کانفیگ مگا گیمینگ :
همونطور که در ابتداء مطلب و در طور این مطلب درموردش خوندید این کانفیگ ارزش بسیار پائینی داره و فقط جهت دریافت پول نا حق از دیگران ساخته شد و واقعاََ افتضاحی بزرگ ببار آورد, اما همونطوری که در جریان ماجراء های اخیر هستید این مجموعه کوچک پس از رسیدن خبر انتشار این مجموعه کوچک کانفیگ فعلی خودش را به ورژن بالا تر ویرایش داد اما تغییری در آن دیده نمیشود و پس از 24 ساعت بعد از انتشار این مطلب در همین سایت قادر به دانلود کانفیگ جدید این مجموعه کوچک خواهید بود !  

برای دانلود کانفیگ بی خاصیت و بسیار ضعیف مگا تی اس گیمینگ برروی دکمه روبرو کلیک کنید !
توجه داشته باشید بکاپ مقابل یک سم خالص است برای تخریب سرور های خودتون. . . . . .

تصویر کانفیگ پر عیب و ایراد مگا تی اس

5 دیدگاه

 1. بنظر خودم این جور کارها وقت تلف کردنه برای شما
  واقعا چرا همچین بکاپ های مزخرفی باید فروش بره در حالی که در سایت شما پر از این مطالب هست

 2. سلام من خودم با سیستم خودم ی سرور درست کردم از کجا باید این کانفیگ رو اپلود کنم روی سرور لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام خدمت شما, ابتداء برید برنامه YaTQa رو دانلود کنید و سرور رو همراه باهاش ران کنید.
   بعد از اون به قسمت مدیریت سرور اش وارد بشید و از بخش Restore SnapShot و انتخاب کانفیگ مورد نظرتون اونو لود کنید روی سرور.
   بهمین سادگی البته در یکی از مطالب ان شالله در آینده یک مطلب ویژه ای در رابطه با یاتکا در سایت قرار خواهد گرفت !لینک مطلب مرتبط با یاتکا

دیدگاهتان را بنویسید