چرا باید برای سرور های تیم اسپیک بکاپ (کانفیگ) استفاده کرد ؟!

سلام خدمت دوستان عزیزی که این مطلب رو از مجله گیمینگ هلیکس گیم دارید دنبال می کنید. امروزه بکاپ و یا کانفیگ های تیم اسپیک با قیمت های سر سام آوری بفروش میرند که بشخصه هیچوقت بابت همچین کارهای ضعیفی حاضر به پول دادن نیستم, ولی خب پیش نیاز هر سرور تیم اسپیکی یک همچین چیزی هست. امروز همراهتون هستیم با اشتراک گذاری یک کانفیگ و یا بهتر بگم بکاپ سرور تیم اسپیک که بصورت کاملا رایگان هست. همچنین اگر از این حالت و طراحی برای سرور خوشتون نمیاد با کلیک در اینجا میتونید کار های دیگه ای از مارو تماشا و دانلود کنید ! برخی از پیش نیاز های این طراحی: دوستان این طراحی ها  (بکاپ و کانفیگ) برای سرور های تیم اسپیک نیازمند یک پکیج آیکون مناسب و درخور میباشند, مجله گیمینگ هلیکس گیم برای شما یک پکیج با نام گذاری مستقل و پیکسل قابل اجراء اندروید برایتان آماده کرده است تا با استفاده از آن سرور هایتان را زیبا سازی کنید !: برای دانلود پکیج آیکون تیم اسپیک کلیک کنید !
دانلود بکاپ و کانفیگ رایگان تیم اسپیک همراه با آیکون
همونطور که مشاهده میکنید هماهنگی و نظم رنگبندی آیکون های سرور ها یک الگوی مناسب برای جذب مخاطب میباشد !

قابلیت های این بکاپ و کانفیگ برای سرور های تیم اسپیک شما:

باید بگم این نسخه از طراحی از سری های قبل که در سایت منتشر شد کمّیت کمتری دارد نسبت به رنک طراحی های قبلی, اما نظم و ساماندهی فونت رنک ها و البته نظم رنگبندی آیکون های آنها جلوگر یک طراحی بسیار مناسب میباشد ! همونطور که در بند بالا گفتم استفاده از فونت یکدست در کل سرور یک نظم بسیار خوبی به این طراحی داده و ساماندهی بسیار خوبی در این بخش داده است. یکی دیگه از قابلیت های اون, داشتن تعداد کمتر چنل هست, خب حالا میپرسید چرا, مگه کمتر هم بشه نسبت به قبل بهتره ؟! خب در این زمینه بخصوص بلی. درواقع تعداد چنل های بالا برای دسته بندی خیلی بهتره اما خب کاربر های اندروید اگر سیستم عامل ضعیفی داشته باشند کمی لگ نمایش داده میشه و سرور هایی که بکاپ سنگینی دارند و تعداد کاربراشون که زیاد بشه کمی شلوغ میشه و پیدا کردن افراد کمی سخت میشه برای مخاطبین. این بکاپ (کانفیگ) کاملا فیکس بوده و هیچگونه باگی جهت تخریب و هیچگونه در اصطلاح “سوتی” ندارد !
دانلود بکاپ کانفیگ سرور تیم اسپیک کامل رایگان همراه با دانلود پکیج آیکون
همونطور که مشاهده میکنید نظم چنل ها و فونت یکدست باعث زیبایی بیش از پیششون شده است !

طریقه راه اندازی بکاپ (کانفیگ) تیم اسپیک برروی سرور ها:

یکسری پیش نیاز ها رو شما دوستان عزیز باید داشته باشید, بطور مثال تیم اسپیک با دسترسی به یاتکا “yatqa” اگر هنوز سرور تیم اسپیک نخریدید من بهتون مجموعه هلیکس گیم رو پیشنهاد میکنم با نازل ترین قیمت ها و بهترین کیفیت ممکن با سابقه کاری بالا ! ! ! جهت خرید سرور و همچنین مشاهده پلان های فروشگاه کلیک کنید ! یک روش دومی هم وجود داره که در اونجا شما میبایست سرور مجازی خریداری کنید و با استفاده از نرم افزار یاتکا بکاپ و کانفیگ رو اجراء کنید روی سرور هاتون: جهت خرید سرور مجازی ایران کلیک کنید ! شما میتوانید آموزش کامل یاتکا را از لینک زیر دنبال کنید و آنرا دانلود کنید: برای مشاهده و دانلود آموزشات کامل نرم افزار یاتکا کلیک کنید !

دانلود پکیج آیکون

برای دانلود پکیج آیکون های این کانفیگ تمام رایگان برروی نماد بالا کلیک کنید !

دانلود بکاپ تیم اسپیک

برای دانلود ان بکاپ و کانفیگ تمام رایگان تیم اسپیک که با قیمت بالا بفروش میرسید برروی نماد بالا کلیک کنید !

ضمن تشکر از حمایت های فراوانی که از مجله خودتون دارید.
باید عرض کنم که خیلی پرشور در حال ادامه کارهامون هستیم و بزودی چندین کانفیگ دیگه هم در راه داریم !
با اشتراک مطالب سایت مارو به بقیه دوستان خودتون هم معرفی کنید.

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید