| HelixGame | هلیکس گیم

هلیکس گیم 5 ساله شد

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
زمان مورد نظر به پایان رسید و قیمت تمامی سرویس ها تغییر کرد

5 سال همراه شما هستیم

از اولین روز تأسیس هلیکس گیم، ماموریت ما بوده که ارائه خدمات و محصولاتی با کیفیت برتر برای مشتریانمان داشته باشیم. امروز نیز، افتخار داریم که بتوانیم در این مسیر ادامه دهیم و برای رشد و توسعه‌ی پایدار تلاش کنیم.

ما در هلیکس گیم تمام تلاش خود را داریم تا با ارائه کیفیت بالا و خدمات پس از فروش قوی سرویسی با استانداردهای بالا در اختیار کاربران خود قرار دهیم، طبیعتا در این راه مشکلات فراوانی وجود داشته است ولی از اینکه صمیمانه با ما همراه بودید کمال تشکر را داریم.

اطلاعیه افزایش نرخ

ما در هلیکس گیم به استراتژی ارائه خدمات با کیفیت بالا و قیمتی منصفانه متعهد هستیم و همواره تلاش می‌کنیم تا با حفظ قیمت تمام شده برای کاربر در پایین‌ترین حد خود، رضایت کاربرانمان را در بالاترین حد ممکن حفظ کنیم. از این‌رو هلیکس گیم نسبت به افزایش سالانه هزینه‌های زیرساختی ایران حساسیت بیشتری دارد و برای حفظ کیفیت ناگزیر به افزایش قیمت در اردیبهشت ۱۴۰۳ خواهیم بود.

فرصت محدود خرید سرویس با قیمت پارسال
با استفاده از فرصت محدود تا پایان تایمر بالا، شما می‌توانید سرویس خود را با قیمت پارسال تمدید کنید. این فرصت تنها تا 15 اردیبهشت ماه در دسترس خواهد بود و تمدید نخواهد شد.

ما در هلیکس گیم، برترین ارائه دهنده خدمات گیم هاستینگ در کشور همواره در تلاشیم تا با ارائه محصولاتی با کیفیت و در سطح استاندارد بالا رضایت کاربران خود را به همراه داشته باشیم.